Демонтаж-знесення будівель і споруд

Демонтаж-знесення будівель і споруд

Компанія Семар Поділля надає послугу демонтажу, знесення будівель і споруд у Вінниці і області, можливий виїзд по Україні.
Ми маємо в своєму розпорядженні повний набір спеціалізованої та сучасної техніки з навісним обладнанням для виконання завдань по знесенню і демонтажу будівель і споруд, будинків. Співробітники компанії Семар Поділля мають тривалий досвід в роботах по демонтажу будівель різної складності. Ми здійснюємо демонтаж цегляних будівель, залізобетонних, бетонних і монолітних споруд. Для кожного виду об’єкта вид техніки і спосіб виконання роботи може відрізнятися.
Професійний і швидкий знос і демонтаж будівель проводиться не тільки завдяки використанню сучасної техніки. Другою і важливою складовою відмінного результату є команда фахівців і злагоджені, покрокові дії.

Промисловий демонтаж

Безпечно, швидко та якісно зносимо будівлі промислових підприємств – фабрики, заводів, цехів

Демонтаж будинків

Зносимо та розбираємо будинки незалежно від кількості поверхів. Демонтаж після пожеж, руйнувань. Вивозимо та утилізуємо сміття

Демонтаж конструкцій і споруд

Зносимо споруди повністю та частково (ринки, металоконструкції, стіни, перегородки, фундаменти тощо)

Компанія Семар Поділля є генеральним підрядником – це дозволить вам суттєво знизити витрати. Якщо в будівлі, що демонтується, є метал, то ми можемо взяти його за взаємозаліком – в рахунок демонтажу.

Таким чином знизиться ціна на нашу послугу.

Витяг і сортування дерева, розбирання шиферу, жерсті, черепиці та каркасів дахів, винос мотлоху, порізка металу, зняття стекол і вікон – все це робиться безкоштовно перед демонтажем будівлі.

Під час роботи над об’єктом завжди є присутній представник керівництва – це мотивує робітників виконувати демонтаж та інші роботи швидко, якісно і в строк. Після демонтажу ми прибираємо територію від будівельного сміття, фасуємо його, вивозимо самоскидами і утилізуємо на спеціальних полігонах.