Про компанію

Про компанію Семар Поділля

Наша компанія працює на будівельному ринку водного господарства Вінницької та інших областей понад 8 років. За цей час ми встигли взяти участь в достатньо великій кількості проектів капітального будівництва водних об’єктів, проводили роботи з капітального будівництва та реконструкцій більше 500 гідротехнічних споруд – очищення ложа ставів від мулових наносів та спорудження меліоративних каналів, виконуючи функцію генпідрядника. Протягом цього часу ми набули великого досвіду виконання робіт в складних геологічних умовах, працюючи на заболочених, просідлих, підтоплених грунтах. Маємо високопрофесійний колектив працівників, сучасну болотну спецтехніку. Виготовляємо проектно-кошторисну документацію.
Пропонуємо Вам розглянути можливість залучення нашої компанії в якості генпідрядника для виконання будівельних робіт в сфері водного господарства.
Ми гарантуємо Вам своєчасно та якісно виконувати будівельні та ремонтні роботи згідно проектно-кошторисної документації та затвердженого графіка, розробляти якісну проектно-кошторисну та виконавчу документацію.
В особі нашого колективу Ви набудете професійного, сильного та надійного партнера.

Сподіваємося на довгострокову та взаємовигідну співпрацю.